CALEO primárním řešením vytápění

CALEO nabízí komplexně systémové řešení pro ty, kteří znají výhody bezúdrbových, inovativních topných systémů, stavějí šetrně k životnímu prostředí a jejich cílem je dosahnout energetickou nezávislost pomocí obnovitelných zdrojů energie. Stále přísnější předpisy a normy ve stavebnictví si vyžadují nepřetržitou změnu a vývoj použité technologie. Neustálá inovace ve vytápěcí technice probíhá v zájmu zabezpečení budoucí udržitelnosti a menšího zatížení životního prostedí. Využití obnovitelných zdrojů energie a dosažení energetické nezávislosti je naším společným celosvětovým cílem. Produkty a systémy BVF - CALEO jsou kombinovatelné s obnovitelnými zdroji energie.

Topné systémy Služby Inteligentní termostat Obnovitelné zdroje
       
       

Doplňkové topení

   POCIT KOMFORTU 

Teplá podlaha za pár minut! Topný systém CALEO jako doplňkové vytápění zabírá v podlaze jen něco mezi 5 a 6 mm, jednoduchá instalace také  v případě rekonstrukce. Možnost lokálního uložení podle potřeby.

  

   JAK MŮŽETE  VÝRAZNĚ SNÍŽIT NÁKLADY NA VYTÁPĚNÍ?

 V případě vytápění klasickými radiátory často dochází k tomu, že i když je teplota vzduchu  přiměřená, podlaha je ještě stále chladná. Člověk má pocit chladu od noh.Řešíme to  zvýšením teploty vzduchu, až dokud nedosáhneme očekávaný pocit tepla.

 Při použití vytápěcího systému CALEO můžete snížit teplotu vzduchu až o 3-4°C (15-20% nižší náklady na vytápění) sálavé teplo, infračervené paprsky Vám zabezpečí pocit tepla a tím pocit komfortu.

 

Rychlé, rovnoměrné vytápění = nižší náklady na vytápění, vysoký pocit komfortu, rychlá dynamická odezva systému.

Kontaktujte nás

CALEO Infra s.r.o.

Orebitská 1121/1

702 00 Ostrava - Přívoz

E: info@caleo.cz

T: +420 608 701 110

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.