O nás

Založeno v roce 1990

Špičkové řešení topného systému

Cíle naší společnosti a spokojených zákazníků jsou stejné. Společným zájmem je vytvoření energeticky úsporných a finančně výhodných topných systémů. Prvotním cílem firmy BVF - CALEO je dodat teplo do našich domovů vytvořením zdravých a ekologických topných systémů.

Kvalita a záruka

Jedinečné systémové záruky

Proč je záruční doba BVF - CALEO produktů v porovnání s jinými výrobci až o 13 let delší?

Naše výrobky splňují nejpřísnější mezinárodní standarty kvality, výrobní závody jsou provozovány podle normy ISO 9001 při nejvyšší kontrole kvailty použitím nejmodernějších materiálů. Naše produkty mají všechny certifikáty a osvědčení potřebné v rámci Evropské unie.

Inovace a technologie

Neustálý vývoj produktů

Naše společnost uznává a podporuje dlouhodobé možnosti využití obnovitelných zdrojů energie, které zohledňuje při vytváření svých produktů a topných systémů. Našim cílem je produkce topných systémů energeticky nezávislých a šetrných k životnímu prostředí. Vzdálený přístup Vám zabezpečuje vyšší komfort a umožňuje ještě vyšší úsporu elektrické energie.

Našim cílem je poskytovat zákazníkům a partnerům nejvyšší úroveň technologie a kvality.

Vytváříme topné systémy

Zručnost

Odborníci BVF - CALEO komplexně zjišťují vztahy mezi energetickými parametry budov a komponenty topných systémů. Jejich cílem je nejen prodej našich produktů, ale především tvorba moderních a účinných topných systémů.

Projekční a realizační týmy Vám jsou k dispozici na nejvyšší úrovni v poměrně krátkých termínech od projektování až po realizaci.

Kontaktujte nás

CALEO Infra s.r.o.

Orebitská 1121/1

702 00 Ostrava - Přívoz

E: info@caleo.cz

T: +420 608 701 110

Sdílejte s námi

.

.

.

.

.

.